Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Biedaszków Wielki

Biedaszków Wielki, dolnośląskie

  • 142 000 zł
  • 1 200 m²
  • 118,33 zł/m²

Zdjęcie

Robert Dutczak

Skontaktuj się

Działka budowlana Biedaszków Wielki

Biedaszków Wielki, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

142 000 zł

1 200 m²

118,33 zł/m²

Działka budowlana Biedaszków Wielki

Zaktualizowane: 11 maja 2026

142 000 zł 1 200 m² 118,33 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 142 000 zł (118,33 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 200 m²
  •   kształt: kwadrat; pusta
  •   działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Lokalizacja

Opis nieruchomości

KONTAKT : Robert Dutczak nr  

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00

Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Biedaszków Wielki, gmina Trzebnica, o powierzchni: 1200 m². Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. Okolica zachwyca dużą ilością zieleni, ciszą i kameralną atmosferą. (...)

Agent

Robert Dutczak

510 920...

510 920 757

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Robert Dutczak

510 920...

510 920 757

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: